Často kladené otázky

 

1. Na čo vlastne slúži portál spoluhrac.sk?

Ako už z názvu vyplýva, táto stránka je určená pre ľudí hľadajúcich si partnera pri rôznych voľnočasových aktivitách. Jej ovládanie je jednoduché a pristup je neobmedzený všetkým so záujmom nakontaktovať sa na niekoho s podobnými záujmami. Takže stačí sa už len nájsť, dohodnúť sa a hrať sa! :)

Ako funguje vyhľadávanie spoluhráča?

Vo filtri na pravej strane stránky si môžeš vyhľadať toho správneho spoluhráča pre Teba – vyber si podľa mena (nicku) hráča, veku, pohlavia, lokality a/alebo úrovne. Tiež si môžeš zvoliť, či hľadáš len jedného alebo rovno celú skupinu hráčov. A hlavne či by to mal byť niekto, kto sa bude spoločne s Tebou venovať nejakému športu, hudobnej aktivite alebo spoločenskej, počítačovej či inej hre.

3. Čo keď som nenašiel vhodného spoluhráča?

Sám si môžeš pridať inzerát. Stačí uviesť kritéria, ktorými špecifikuješ požiadavky na budúceho spoluhráča a zanechať kontaktné údaje. V prípade potreby máš možnosť doplniť svoj inzerát o krátku správu. Nakoniec nezabudni správne prepísať kontrolné údaje.

Po zverejnení inzerátu Ti príde e-mail s Tvojimi prihlasovacími údajmi a heslom, ktoré budeš potrebovať v prípade, že by si sa rozhodol inzerát pozmeniť alebo vymazať.

4. A ak mám ďalšie otázky alebo pripomienky?

Neváhaj všetko adresovať na náš e-mail, ktorý nájdeš v kontaktoch vľavo dole na stránke.

 

Späť